Akcesoria

Posiadamy obszerny katalog akcesoriów, w tym wszystko, co potrzebne do naprawy stacji ładowania.

hero-image
content-image

Kabel do ładowania EV

Doświadcz natychmiastowego ładowania jednofazowego 7 kW i trójfazowego 22 kW. Pyłoszczelny, wodoodporny i odporny na zgniatanie kabel do ładowania pojazdów elektrycznych nigdy Cię nie zawiedzie. Kabel do ładowania pojazdów elektrycznych jest wyposażony w osłonę przeciwpyłową, która chroni wtyczkę przed kurzem i wilgocią.

Kable o długości 5 i 7 metrów zapewniają, że ładowanie jest zawsze pod ręką.

Słupki do montażu stacji ładowania

Oferujemy szeroką gamę słupków do wszystkich stacji ładowania typu wallbox dostępnych w naszym katalogu. Słupek jest przydatnym elementem do instalacji stacji ładowania typu wallbox, nawet jeśli nie mamy dostępnej ściany.

Istnieje również możliwość zainstalowania do dwóch wallboxów (beck-to-back), a tym samym uzyskania do 44 kW na niewielkiej przestrzeni. Tego typu rozwiązanie jest idealne dla parkingów firmowych lub sektora detalicznego.

content-image
content-image

Opcje dodatkowe

Oferujemy wszystkie przydatne produkty, aby jak najlepiej wykorzystać nasze stacje ładowania.

Wszystkie nasze stacje ładowania są SMART i oferują maksymalną integrację z budynkami, w których są zainstalowane.

W naszym katalogu posiadamy wszystkie opcjonalne akcesoria, które umożliwiają równoważenie obciążenia, dynamiczne równoważenie obciążenia w przypadku, gdy na tej samej linii zasilającej zainstalowanych jest kilka stacji ładowania.

Sterownik dla EVSE

Dzięki naszemu wieloletniemu zaangażowaniu w badania i rozwój innowacyjnych rozwiązań, jesteśmy w stanie zaoferować wszystkie niezbędne komponenty elektroniczne do produkcji stacji ładowania AC i DC.

W naszym katalogu posiadamy kontrolery do zarządzania procesem ładowania (komunikacja pojazd-stacja ładowania), kontrolery do komunikacji między stacją ładowania a CPMS (standard OCPP) oraz moduły mocy do szybkich stacji ładowania DC HPC z technologią SiC (węglik krzemu).

Jesteśmy do Twojej dyspozycji, aby przygotować ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.

content-image
content-image

Komponenty

Wspieramy naszych klientów wszystkimi oryginalnymi komponentami wymaganymi do naprawy stacji ładowania marki 3CHARGY - ETREL - EKOENERGETYKA - ALPITRONIC - SCAME.

Oferujemy szeroką gamę komponentów niezbędnych do produkcji stacji ładowania. Wśród innych marek dostarczamy: Phoenix Contact - ETI - ISKRA - ABB - Schneider Electric - Rockwell - Scame - Siemens - itp.

AC i DC

Oferujemy stacje ładujące prądem zmienny lub stały. Każda z nich posiada inne cechy, które można wykorzystać w różnych zastosowaniach.

Do użytku zewnętrznego i wewnętrznego

Wszystkie nasze stacje ładowania mogą być bez problemu instalowane w pomieszczeniach lub na zewnątrz. Jako wyposażenie dodatkowe oferujemy również słupy montażowe.

Certyfikacja

Oferowane przez nas stacje ładowania posiadają wszystkie wymagane certyfikaty i są zaprojektowane zgodnie z najbardziej rygorystycznymi przepisami.

Standardy komunikacji

Nasze stacje ładowania, które obsługują komunikację z Internetem wykorzystują międzynarodowy standard OCPP w wersji 1.6 lub 2.0 (w zależności od modelu).Pobierz naszą aplikację

Czy jesteś gotowy, aby wypróbować e-mob APP? Pobierz naszą aplikację za darmo, by poznać wszystkie jej funkcje.

e-mob APP
cta-image

Nasze stacje ładowania są kompatybilne ze wszystkimi samochodami elektrycznymi i hybrydowymi typu plug-in.