hero-image

99%

dostępności stacji ładowania

2500

monitorowanych stacji ładowania

6000

procesów ładowania każdego dnia

Ekoenergetyka Polska

Ekoenergetyka – Polska S.A. jest liderem wśród producentów infrastruktury ładowania pojazdów elektrycznych, działającym na rynku elektromobilności od 12 lat. Oferuje kompleksowe rozwiązania od prac B&R, przez projektowanie, produkcję, instalację, aż po serwis stacji ładowania. Spółka prowadzi ciągły proces doskonalenia swoich produktów oraz oferuje dedykowane rozwiązania. Dostarczane rozwiązania są skalowane i dostosowane do wszystkich potrzeb klienta. Celem Ekoenergetyki jest dostarczanie niezawodnych produktów najwyższej jakości, co osiąga przez zaangażowanie w projekty badawcze, unikalne know-how i perfekcję wykonania.

content-image
content-image

Axon Easy

Axon Easy jest stacją ładowania o mocy wyjściowej do 180kW (60, 120, 180 kW). Umożliwia ładowanie do 3 samochodów równocześnie w konfiguracji CCS, CHAdeMO i AC Typ 2 lub 2 x CCS i AC Typ 2. Stacja jest w stanie obsługiwać wszystkie samochody elektryczne oraz hybrydowe. Wyposażona została w siedmiocalowy wyświetlacz LCD.

 • Gwarancja 24 mc

 • Exclusive Support

 • Leasing

Ekoenergetyka Axon Easy 400

Stacja ładowania Axon Easy 400 to nowoczesne rozwiązanie, które łączy funkcjonalność, bezpieczeństwo i wygodę obsługi, sprawiając, że ładowanie pojazdów elektrycznych staje się jeszcze bardziej efektywne. Axon Easy 400 został zaprojektowany z myślą o najwyższych standardach obsługi pojazdów elektrycznych. Zintegrowany 10″ wyświetlacz dotykowy z RFID zapewnia intuicyjną i łatwą obsługę, a dzięki pełnej widoczności w trybach dzień/noc, korzystanie ze stacji ładowania jest możliwe o każdej porze. Dodatkowy, 24″ wyświetlacz reklamowy umożliwia zdalne, niezależne zarządzanie treściami reklamowymi, zapewniając Twojej firmie przestrzeń do promocji zarówno swojego wizerunku, jak i produktów.

 • Gwarancja 24 mc

 • Exclusive Support

 • Leasing

content-image
content-image

Plug Charger GO 30

Plug Charger GO 30kW to przenośna szybka ładowarka prądu stałego, nadająca się do ładowania wszystkich typów pojazdów elektrycznych, samochodów osobowych, ciężarowych, autobusów, łodzi i pojazdów terenowych. Można łatwo ładować pojazdy elektryczne na imprezach, w warsztatach samochodowych, zajezdniach autobusowych i ciężarowych, w portach dla łodzi, na placach budowy i w kopalniach. Ruchoma ładowarka Ekoenergetyka jest używana na wszystkich kontynentach przez tysiące zadowolonych klientów.

 • Gwarancja 24 mc

 • Exclusive Support

 • Leasing

SAT 600 HPC

SAT 600 HPC jest stacją ładowania o łącznej mocy wyjściowej do 400 kW. Umożliwia ładowanie dwóch pojazdów równocześnie z podziałem mocy na dwie satelitki. Stacja wyposażona jest w złącza CCS oraz 10″ wyświetlacz zintegrowany z czytnikiem kart RFID. System płatności CCV (Payter – opcja). Oświetlenie LED sygnalizujące status ładowania i Cable Management System (CMS) z płaskim ramieniem.

 • Gwarancja 24 mc

 • Exclusive Support

 • Leasing

content-image

Jaka jest najlepsza konfiguracja dla Ciebie?

Pobierz kompletny katalog produktów Ekoenergetyki ze wszystkimi szczegółowymi konfiguracjami.

Jeśli masz jakieś wątpliwości lub chciałbyś uzyskać indywidualną poradę, by stworzyć najlepsze rozwiązanie dla siebie lub swojej firmy, możesz skontaktować się z nami bezpośrednio przez e-mail lub telefon.

Katalog do pobrania
cta-image

Odkryj najważniejsze zalety produktów Ekoenergetyki

Nasze stacje ładowania są kompatybilne ze wszystkimi samochodami elektrycznymi i hybrydowymi typu plug-in.