hero-image

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem oraz instalatorem Alpitronic

Alpitronic oferuje innowacyjne, efektywne kosztowo produkty do superszybkiego ładowania. Zespół specjalistów Alpitronic w dziedzinie energoelektroniki ma wieloletnie doświadczenie w rozwijaniu i wprowadzaniu na rynek kompaktowych, wysoce dostępnych systemów inwerterowych o mocy wyjściowej do 400 kW. Doświadczenie Alpitronic umożliwia nam dostarczanie produktów idealnie dopasowanych do indywidualnych potrzeb.

content-image
content-image

hypercharger HYC50

hypercharger HYC50 jest pierwszą na rynku szybka stacją ładowania o mocy 50 kW przeznaczoną do montażu na ścianie lub na postumencie montażowym. Umożliwia ładowanie mocą do 50kW jednego lub dwóch pojazdów oraz ciągłe ładowanie prądem 150A. Dzięki nowoczesnym modułom mocy wykonanym z użyciem węglika krzemu gwarantuje najlepszą na rynku sprawność (min 97%) oraz ultra niski poziom hałasu (50dB).

Jako jedyna na rynku jest w pełni przygotowana i zgodna ze standardem V2G (ISO15118-20).

  • Gwarancja 24 mc

  • Exclusive Support

  • Leasing

hypercharger HYC200

hypercharger HYC200 jest najbardziej kompaktową w swojej klasie stacją ładowania o mocy do 200kW, w nowoczesnej obudowie. Posiada szeroki zakres napięcia ładowania zapewniający zdolność ładowania dla samochodów produkowanych dziś, a także w przyszłości (150V-1000V). Oferuje konfigurację do dwóch punktów ładowania DC (CCS oraz CHAdeMO). Kompaktowa technologia hypercharger oparta jest na modułach o mocy 100kW, które umożliwiają późniejsze rozszerzanie mocy stacji ładowania o kolejne 100kW. Unikatowa na rynku konstrukcja modułowa zapewnia właścicielowi możliwość rozbudowy stacji w zależności od potrzeb.

  • Gwarancja 24 mc

  • Exclusive Support

  • Leasing

content-image
content-image

hypercharger HYC400

hypercharger HYC400 to najbardziej kompaktowa w swojej klasie ultraszybka stacja ładowania DC o mocy 400kW z wbudowanym układem chłodzenia przewodów CCS. Szeroki zakres napięcia ładowania zapewnia zdolność ładowania dla samochodów produkowanych obecnie i w przyszłości (150V-1000V). Technologia hypercharger oparta jest na modułach o mocy 100kW, umożliwiających późniejsze rozszerzanie mocy stacji ładowania o kolejne 100kW, aż do 400kW. Unikatowa na rynku konstrukcja modułowa zapewnia właścicielowi możliwość rozbudowy stacji w zależności od potrzeb.

  • Gwarancja 24 mc

  • Exclusive Support

  • Leasing

Referencje i partnerzy

Wśród klientów i partnerów Alpitronic są wiodący producenci i dostawcy z branży motoryzacyjnej, a także działające na skalę międzynarodową firmy przemysłowe.

Jaka jest najlepsza konfiguracja dla Ciebie?

Skorzystaj z naszego konfiguratora, aby stworzyć idealną stację ładowania hypercharger dostosowaną do swoich potrzeb.

Po wysłaniu do nas wiadomości e-mail z wybraną konfiguracją, będziemy w stanie przygotować najlepszą ofertę.

Konfigurator
cta-image

Odkryj najważniejsze zalety HYC400

Nasze stacje ładowania są kompatybilne ze wszystkimi samochodami elektrycznymi i hybrydowymi typu plug-in.