hero-image

e-Floty Firmowe

Najbardziej zaawansowane rozwiązania w zakresie ładowania pojazdów elektrycznych dla niezawodnych i skalowalnych operacji floty pojazdów elektrycznych.

3CHARGY Cloud, nasza niezależna od sprzętu platforma ładowania EV, z łatwością obsługuje floty pojazdów elektrycznych. Zapewnia rozwiązania do ładowania pojazdów elektrycznych w pracy, w domu i w drodze.

ŁADOWANIE W PRACY

Ładowanie EV dla flot firmowych, samochodów prywatnych pracowników i gości.

ŁADOWANIE W DOMU

Ładowanie samochodów prywatnych i/lub służbowych

ŁADOWANIE W DRODZE

Ładowanie firmowych flot pojazdów elektrycznych i pojazdów prywatnych pracowników w trasie

Gotowe rozwiązanie do ładowania floty pojazdów elektrycznych

Według McKinsey'a możesz zmniejszyć koszty floty o 15% do 25%, jeśli zamienisz pojazdy z silnikami spalinowymi na pojazdy elektryczne. Należy pamiętać o wysokiej wydajności samochodów elektrycznych, umiarkowanej cenie energii elektrycznej i wysokim stopniu wykorzystania pojazdów flotowych. Te czynniki pozwalają operatorom flot szybko odzyskać dodatkowe koszty początkowe i obniżyć całkowity koszt ich posiadania.

Ładowanie w firmie

Ładowanie floty pojazdów elektrycznych w firmie pozwala ograniczać koszty na użytkowania pojazdów. Jest to rozwiązanie, które zapewnia wszystkim pracownikom możliwość zarządzania swoimi pojazdami nawet wtedy, gdy ładowanie w domu jest niemożliwe. 3CHARGY oferuje najlepsze stacje ładowania na rynku oraz kompletny serwis, od wstępnego audytu po oprogramowanie 3CHARGY Cloud do zarządzania ładowaniem, dzięki któremu kierownik floty będzie miał natychmiastowy dostęp do wszystkich raportów, w tym również o kosztach.

 • Automatyczne rejestrowanie wszystkich danych dotyczących ładowania, z dostępem za pomocą jednego kliknięcia.

 • Kontrola dostępu dla różnych grup użytkowników.

 • Obliczanie indywidualnych kosztów i stawek zwrotu dla różnych grup użytkowników.

content-image
video-preview
Ładowanie w domu

80% wszystkich ładowań samochodów elektrycznych odbywa się w domu. Nie jest tajemnicą, że rynek ładowania pojazdów elektrycznych szybko się rozwija. Wraz z rosnącą sprzedażą pojazdów elektrycznych wzrośnie zapotrzebowanie na ładowanie w domach. 34% firm planuje umieszczenie punktów ładowania w domach pracowników.

 • Automatyczne obliczanie kosztów energii na podstawie indywidualnych stawek za energię.

 • Zautomatyzowane fakturowanie firmy.

 • Zautomatyzowane noty kredytowe dla pracowników.

 • Przejrzyste i zgodne z prawem zasady rozliczeń.

3chargy NANO

Naszym celem jest poprawa, uproszczenie i udostępnienie świata e-mobilności. Aby to osiągnąć, opracowaliśmy inteligentne rozwiązanie w zakresie ładowania, odpowiednie dla każdej potrzeby. NANO jest domowym urządzeniem do ładowania, które pozwala użytkownikom autonomicznie i bezpiecznie ładować swój pojazd elektryczny bezpośrednio w domu.

NANO jest łatwe w użyciu, bezpieczne i inteligentne: stacja jest w stanie wykryć zużycie energii przez inne urządzenia domowe podłączone do domowej rozdzielni, dzięki czemu maksymalna dostępna moc nigdy nie zostanie przekroczona. Jest też zawsze podłączony do sieci, aby w razie potrzeby otrzymać zdalną pomoc.

content-image
Wiarygodne rozwiązania w zakresie ładowania EV

Model ten zapewnia wszystkie funkcje niezbędne dla flot: ładowanie w pracy, w domu i w drodze. Działająca 24/7 pomoc techniczna gwarantuje maksymalny czas pracy stacji w całej Polsce.

Przewidywalność i przejrzystość budżetu

Zautomatyzowane rozliczanie, przetwarzanie płatności i pojedyncze fakturowanie dla wszystkich sesji ładowania EV w pracy, w domu i w drodze. Łatwy i prosty interfejs użytkownika, pulpity nawigacyjne i funkcje eksportu danych gwarantują przejrzystość w każdym momencie.

Łatwa obsługa floty EV

Dostępność funkcji potrzebnych do łatwego zarządzania infrastrukturą do ładowania pojazdów elektrycznych i kierowcami (rejestracje, rozliczenia, plany cenowe, fakturowanie użytkowników, kredytowanie właścicieli stacji, przepisy podatkowe itp.)

e-mob APP

Dzięki aplikacji e-mob APP sesje ładowania mogą być aktywowane, zaplanowane i monitorowane bezpośrednio ze smartfona, a w razie potrzeby ładowanie może odbywać się również na stacjach ogólnodostępnych, dzięki rozbudowanej sieci punktów ładowania.

Zarządzaj NANO i AERO

Zarządzaj naściennymi ładowarkami 3chargy NANO i 3chargy AERO poprzez aplikację e-mob. Poznasz najsprytniejszy sposób zarządzania kosztami ładowania pojazdów elektrycznych w domu. Będziesz miał wiele możliwości dostosowania swojego wallboxa do własnych potrzeb.

Ładowarka posiada informację o dostępnej mocy. Inteligentne urządzenie pomiarowe CT CLamp (sprzedawany oddzielnie) monitoruje zużycie w budynku i moc ładowania i dynamicznie dostosowuje ładowanie, tak aby nie przekroczyć limitu zużycia i zabezpieczyć główny wyłącznik (bezpiecznik). Zabezpiecza to obecną instalację przed przeciążeniem, pozwalając na nieprzekroczenie mocy przyłącza. Dzięki temu, Twoja ładowarka nie jest dla nikogo obciążeniem.

content-image
content-image
Ładowanie w drodze

Dzięki aplikacji e-mob APP możesz sprawdzić mapę i ładować swój pojazd elektryczny na wszystkich stacjach publicznych bezpośrednio połączonych z nami oraz na wszystkich stacjach ładowania połączonych w roamingu (stale dodajemy nowe stacje ładowania). Twoi pracownicy będą korzystać z jednej aplikacji mobilnej lub karty RFID, aby uiszczać opłaty za wszystkie miejsca, w których korzystają z ładowania.

 • Najlepsze ceny dla Twojej firmy i Twoich pracowników.

 • Wszystkie negocjacje dotyczące umów z sfinalizowano z zewnętrznymi CPO.

 • Odciążenie klienta od kosztów interfejsu i ciągłego rozwoju.

+100

Zrealizowane projekty

Instalacje, które wykonaliśmy dla klientów indywidualnych i biznesowych.

24/7

Pomoc techniczna

Dla najbardziej wymagających klientów oferujemy nieprzerwane wsparcie techniczne.

6h

Interwencja

Ultraszybkie czasy reakcji dla tych stacji ładowania, które nie mogą zawieść.

Szybka droga do elektryfikacji transportu na dużą skalę

Zapewniamy usługi dotyczące konwersji flot samochodów służbowych na pojazdy elektryczne oraz instalacji naszych urządzeń do ładowania na parkingach hoteli, restauracji i supermarketów.

content-image

Zarządzanie i zdalna pomoc

Nasze usługi obejmują pakiety modułowe wraz z instalacją, konserwacją i wsparciem technicznym, opracowane w celu przekształcenia floty samochodów firmowych w pojazdy elektryczne oraz zmiany parkingów restauracji, hoteli i supermarketów w centra ładowania. Zarządzanie odbywa się za pośrednictwem naszych platform cyfrowych 3CHARGY Cloud, które zapewniają szybki dostęp do wszystkich informacji związanych z procesem ładowania, co ułatwia pracę kierownika floty lub właściciela małej firmy. Nasi eksperci są do dyspozycji, aby ocenić najbardziej odpowiednie rozwiązania dla Twoich potrzeb biznesowych.

Oferujemy również rozwiązania o stałej opłacie za nieograniczone ładowanie pojazdów elektrycznych, w celu optymalizacji wysokości rachunków.

Proste i elastyczne ceny

punkt ładowania AC
79

Płatność miesięczna

 • 1 punkt ładowania AC

 • Dostęp publiczny

 • Zbieranie statystyk

 • Roaming

 • Konfigurowanie użytkowników

 • Płatności i rozliczenia

 • Bezpłatna pomoc

Zacznij
punkt ładowania DC
199

Płatność miesięczna

 • 1 punkt ładowania DC

 • Dostęp publiczny

 • Zbieranie statystyk

 • Roaming

 • Konfigurowanie użytkowników

 • Płatności i rozliczenia

 • Bezpłatna pomoc

Zacznij
Dla floty firmowej
corporate
449

Płatność miesięczna

 • 5 punktów ładowania AC

 • Dostęp prywatny

 • Zbieranie statystyk

 • Ładowarki domowe i firmowe

 • App mobilna dla pracowników

 • Rozliczanie pracowników

 • Bezpłatna pomoc

Zacznij

Podane ceny są cenami miesięcznymi, bez podatku VAT i innych podatków, fakturowanymi co roku i opłacanymi z góry. Obowiązują dla umów na minimum 24 miesiące. Negocjowalne w przypadku większych ilości.

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Wszystko, co musisz wiedzieć, zanim zaczniesz

Czy Wenar posiada w ofercie również plany dotyczące jednego prywatnego punktu ładowania?

TAK. Mamy też plan taryfowy dla pojedynczego prywatnego punktu ładowania, AC lub DC. Skontaktuj się z nami, aby otrzymać indywidualną ofertę.

Jak mogę uzyskać dostęp do usługi?

Skontaktuj się z nami, a my wyślemy ci link do rejestracji. Wyślemy ci również umowę subskrypcyjną.

Jaki jest protokół komunikacji ze stacją?

Oprogramowanie komunikuje się ze stacją ładowania wykorzystując OCPP (niezbędne w stacji do komunikacji). Pozwala to na zarządzanie urządzeniem jako operator stacji ładowania (CPO), w tym zdalne sterowanie, diagnostykę i komunikację z EIPA.

Czy możliwy jest darmowy okres próbny?

Tak. Będziesz miał 7 dni na wypróbowanie i przetestowanie platformy, zanim zostanie wystawiona faktura za pierwszy cykl.

Jak 3CHARGY traktuje moją prywatność?

Ściśle przestrzegamy wszystkich przepisów RODO.

Co więcej, platforma znajduje się na bezpiecznych, szyfrowanych serwerach, które gwarantują bezpieczeństwo transakcji.

Mam problem z moim kontem
 • Sprawdź, czy dane logowania są poprawne

 • Jeśli problem będzie się powtarzał, skontaktuj się z nami bezpośrednio

Masz więcej pytań? Zadaj pytanie tutaj

3CHARGY Cloud

Ładowanie jako usługa

 • Płatności i rozliczenia

 • Roaming

 • Dynamic Load Management