hero-image

twoje ładowanie zawsze w zasięgu ręki

Za pomocą tylko jednej aplikacji możesz ładować swój samochód poza domem i zarządzać swoim wallboxem 3CHARGY.

  • Aktualna wersja 2.82.0

  • Bezpłatne pobieranie

Publiczne ładowanie

Bezproblemowe ładowanie samochodu elektrycznego w Polsce i w Europie.

Płatności i rozliczenia

Zwiększ przychody dzięki elastycznym płatnościom i rozliczeniom.

Zarządzanie wallbox'em 3CHARGY

Aplikacja pozwala na monitorowanie czasu ładowania, ilości wykorzystanej energii i szacowanego kosztu.

Ładowanie EV nigdy nie było łatwiejsze

Dzięki bezpłatnej aplikacji e-mob APP dla systemów iOS i Android możesz ładować swój samochód EV na wszystkich ogólnodostępnych stacjach ładowania podłączonych bezpośrednio do naszej sieci lub w roamingu.

Dodatkowo możesz zarządzać swoim domowym wallboxem Wenar NANO lub AERO. Zarządzaj inteligentnym ładowaniem, konfiguracją i autoryzacją bezpośrednio ze swojego smartfona.

Zarejestruj się

Rejestracja w naszej sieci jest bezpłatna i zajmuje tylko chwilę. Wystarczy, że klikniesz w przycisk „Zarejestruj się” i uzupełnisz wymagane dane. Następnie możesz wybrać najwygodniejszą dla siebie metodę płatności: zarejestrować jedną lub więcej kart debetowych/kredytowych, doładować dowolną kwotę lub użyć voucher.

Korzystanie z sieci

Po zakończeniu rejestracji nie musisz czekać na dedykowaną kartę do ładowania. Ładowanie możesz rozpocząć już dziś za pomocą naszej mobilnej aplikacji.

content-image
video-preview
Publiczne ładowanie

Dzięki aplikacji e-mob APP możesz sprawdzić mapę i ładować swój pojazd elektryczny na wszystkich stacjach publicznych bezpośrednio połączonych z nami oraz na wszystkich stacjach ładowania połączonych w roamingu (stale dodajemy nowe stacje ładowania). Dzięki aplikacji mobilnej możesz również znaleźć stację, sprawdzić ceny i zarezerwować punkt ładowania na 15 minut za darmo.

Ponadto możesz aktywować ładowanie, skanując kod QR, lub poprosić o autoryzację, klikając na żądany punkt ładowania. Możesz na bieżąco śledzić proces ładowania samochodu w aplikacji – pobraną moc, czas trwania oraz koszt. Możesz zakończyć proces w dowolnym momencie, klikając przycisk "Zakończ sesję ładowania". Na koniec otrzymasz fakturę na kwotę, która faktycznie dotyczy pobranej w trakcie ładowania energii.

Zarządzaj NANO i AERO

  • Zarządzaj naściennymi ładowarkami 3chargy NANO i 3chargy AERO poprzez aplikację e-mob. Poznasz najsprytniejszy sposób zarządzania kosztami ładowania pojazdów elektrycznych w domu. Będziesz miał wiele możliwości dostosowania swojego wallboxa do własnych potrzeb.

  • Ładowarka posiada informację o dostępnej mocy. Inteligentne urządzenie pomiarowe CT CLamp (sprzedawany oddzielnie) monitoruje zużycie w budynku i moc ładowania i dynamicznie dostosowuje ładowanie, tak aby nie przekroczyć limitu zużycia i zabezpieczyć główny wyłącznik (bezpiecznik). Zabezpiecza to obecną instalację przed przeciążeniem, pozwalając na nieprzekroczenie mocy przyłącza. Dzięki temu, Twoja ładowarka nie jest dla nikogo obciążeniem.

content-image
Inteligentne ładowanie

Po prostu wybierz moment rozpoczecia i zakończenia ładowania. Możesz na przykład skorzystać z taryfy nocnej, jeśli jest dostępna, kiedy energia elektryczna jest tańsza, co pozwoli zaoszczędzić pieniądze. Możesz ustawić minimalny poziom naładowania pojazdu, aby zapewnić sobie zasięg w sytuacjach awaryjnych.

Monitorowanie ładowania

Aplikacja pozwala na monitorowanie czasu ładowania, ilości wykorzystanej energii i szacowanego kosztu, jak i na przeglądanie szczegółów poprzednich sesji ładowania. Możesz ręcznie wprowadzić nawet dwie taryfy, aby śledzić koszty ładowania w domu.

Dostosowanie szybkości ładowania

Możesz w dowolnej chwili, bezpośrednio z aplikacji mobilnej dostosować szybkość z jaką ładuje się pojazd (od 6A do 32A). Dzięki funkcji Home Load Guard możesz skonfigurować wallbox NANO tak, aby dynamicznie dostosowywał się do zużycia energii elektrycznej w domu.

Bezprzewodowe aktualizacje (OTA)

3CHARGY regularnie uaktualnia swoją aplikację. Oznacza to, że do istniejących już funkcjonalności dodawane są kolejne ulepszenia oraz nowe funkcje.Kontroluj wszystkie koszty ładowania

Dzięki jednej aplikacji mobilnej możesz kontrolować wszystkie koszty ładowania swojego samochodu elektrycznego. Wybierając najbezpieczniejsze serwery i standardy szyfrowania, możemy zagwarantować najwyższe standardy bezpieczeństwa.

content-image

Raporty o wydatkach

Dzięki aplikacji e-mob APP możesz wybrać sposób płacenia za doładowania, dodając jedną lub więcej kart debetowych lub kredytowych, albo doładowując przedpłacony kredyt do wykorzystania.

Twoje karty zawsze będą bezpieczne. Otrzymasz również kupony promocyjne z kredytami do wykorzystania na ładowania publiczne. Jeśli zainstalowałeś w domu również wallbox, będziesz mógł obliczyć koszty ładowania w domu i mieć wszystkie koszty pod kontrolą.


content-image

Historia ładowania w zasięgu ręki

Aplikacja gromadzi wszystkie dane dotyczące każdego wykonanego ładowania, zarówno prywatnego (jeśli zostało wykonane na podłączonej do systemu 3CHARGY stacji ładowania), jak i publicznego (jeśli zostało autoryzowane i opłacone poprzez e-mob APP).

Nasz system umożliwia generować różne raporty, dzienne, miesięczne lub roczne, aby kontrolować zużycie i koszty. W jednym miejscu możesz mieć całą historię doładowań.

Funkcje te są bardzo przydatne zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla osób zarządzających flotą firmową.

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Wszystko, co musisz wiedzieć, zanim zaczniesz

Jak sparować moje NANO z aplikacją 3CHARGY?

Nasi inżynierowie dokończą wstępne parowanie i konfigurację w dniu instalacji. Ale jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy techniczne po instalacji, może być konieczne ponowne dodanie NANO do aplikacji.

Jak mogę uzyskać dostęp do usługi?

Możesz zainstalować i używać aplikację bez żadnych opłat. Tylko w przypadku konieczności skorzystania z publicznej stacji ładowania będziesz musiał zarejestrować kartę płatniczą.

Jak mogę zapłacić za usługi ładowania publicznego?

Masz dwie możliwości: możesz doładować konto przedpłacone w aplikacji lub zarejestrować jedną lub więcej kart debetowych/kredytowych. Przed każdą transakcją decydujesz, jakiej metody płatności użyć.

Czy mogę poznać koszty ładowania?

Tak. Każda stacja ładowania przedstawiona na mapie wyraźnie pokazuje wszystkie koszty z związane z ładowaniem. Nie ma żadnych ukrytych kosztów.

Jak 3CHARGY traktuje moją prywatność?

Ściśle przestrzegamy wszystkich przepisów RODO.

Co więcej, APP znajduje się na bezpiecznych, szyfrowanych serwerach, które gwarantują bezpieczeństwo transakcji.

Mam problem z moim kontem
  • Sprawdź, czy dane logowania są poprawne

  • Jeśli problem będzie się powtarzał, skontaktuj się z nami bezpośrednio

Masz więcej pytań? Zadaj pytanie tutaj

Pobierz naszą aplikację

Czy jesteś gotowy, aby wypróbować e-mob APP? Pobierz naszą aplikację za darmo, by zobaczyć wszystkie jej funkcje.

e-mob APP
cta-image