Kolumny

Wolnostojące stacje ładowania można zainstalować w dowolnym miejscu, praktycznie bez ograniczeń.

hero-image
content-image

3CHARGY moon44

Wyprodukowane i certyfikowane zgodnie z najwyższymi standardami publicznego ładowania pojazdów elektrycznych. Dzięki inteligentnej konstrukcji koszty i wysiłki związane z instalacją są znacznie ograniczone. Inteligentna selektywność i rozbudowana logika Smart Charging Logic pozwalają na maksymalną wydajność każdego połączenia zasilania i optymalną dystrybucję mocy między dwoma gniazdami.

Ergonomiczna konstrukcja i zwiększona użyteczność dzięki zintegrowanemu podwójnemu czytnikowi RFID. Trwała i odporna na korozję konstrukcja. Zrównoważony rozwój jest w jego DNA: użyte materiały w 98% nadają się do recyklingu. Modułowa architektura wykorzystuje zaawansowany kontroler, zdalnie aktualizowane oprogramowanie z funkcjami takimi jak OCPP1.6 (wersja 2.0.1 gotowa), Smart Charging (w tym Intelligent® eInter-Phase® Smart Charging).

 • Gwarancja 24 mc

 • Exclusive Support

 • Leasing

EVbee DC 180

Najnowsza technologia ładowania jest wykorzystywana do osiągnięcia pełnego naładowania w zaledwie 35 minut dzięki EVbee DC 180, który zapewnia ultraszybkie ładowanie z przyszłościową mocą wyjściową 350A i 1000V. Równoległe ładowanie prądem stałym umożliwia jednoczesne ładowanie dwóch pojazdów elektrycznych, a inteligentna alokacja zapewnia, że odbywa się to z maksymalną wydajnością. Inteligentna kontrola temperatury sprzętu ładującego wraz z kompleksową ochroną przed przepięciem, zbyt niskim napięciem i przeciążeniem tworzą ładowarkę, która stawia bezpieczeństwo na pierwszym miejscu. Poziomy mocy mogą być skalowane, aby spełnić Państwa wymagania, a także mogą być modernizowane, co upraszcza procedurę konserwacji. Łatwość modyfikacji oznacza, że ta najnowocześniejsza konstrukcja może wyprzedzać rozwój branży.

 • Gwarancja 24 mc

 • Exclusive Support

content-image
content-image

Lumina AC Public Charger

Dzięki czytelnemu, przyjaznemu dla użytkownika wyświetlaczowi, użytkownicy pojazdów elektrycznych mogą łatwo uzyskać dostęp do kluczowych informacji i funkcji, takich jak płatności, status ładowania i uwierzytelnianie. Bezproblemowa integracja aplikacji dodatkowo zwiększa komfort użytkowania, zapewniając pełne zarządzanie ładowaniem bez wysiłku ze smartfona lub tabletu. Zarówno dla użytkowników pojazdów elektrycznych, jak i operatorów stacji ładowania, Lumina zapewnia płynne ładowanie i proces zarządzania.

Szybkie ładowanie pojazdu elektrycznego z wysoką mocą 22 kW. Inteligentne funkcje ładowania, takie jak dynamiczne równoważenie obciążenia, pomagają zmniejszyć szczytowe zużycie energii, dostosowując moc w zależności od zużycia energii. Publiczna ładowarka Lumina AC optymalizuje każde ładowanie, gwarantując maksymalną wydajność.

 • Gwarancja 24 mc

 • Exclusive Support

Etrel INCH Duo

INCH Duo to wytrzymała ładowarka przenaczona do ciągłej pracy w wymagających przestrzeniach publicznych. Ergonomiczna konstrukcja i duży wyświetlacz z prostymi instrukcjami dotyczącymi ładowania w połączeniu z opcjami płatności ad hoc zapewniają wygodę nowym użytkownikom.

Zgodność z OCPP oznacza możliwość natychmiastowej integracji z dowolnym systemem zarządzania punktami ładowania. Kilka możliwości zarządzania energią dostępnych na platformie INCH zapewnia stabilną pracę przy minimalnym obciążeniu lokalnej sieci energetycznej.

 • Gwarancja 24 mc

 • Exclusive Support

 • Leasing

content-image
content-image

Ekoenergetyka Axon Easy

Axon Easy jest stacją ładowania o mocy wyjściowej do 180kW (60, 120, 180 kW). Umożliwia ładowanie do 3 samochodów równocześnie w konfiguracji CCS, CHAdeMO i AC Typ 2 lub 2 x CCS i AC Typ 2. Stacja jest w stanie obsługiwać wszystkie samochody elektryczne oraz hybrydowe. Wyposażona została w siedmiocalowy wyświetlacz LCD.

 • Gwarancja 24 mc

 • Exclusive Support

 • Leasing

Ekoenergetyka Axon Easy 400

Stacja ładowania Axon Easy 400 to nowoczesne rozwiązanie, które łączy funkcjonalność, bezpieczeństwo i wygodę obsługi, sprawiając, że ładowanie pojazdów elektrycznych staje się jeszcze bardziej efektywne. Axon Easy 400 został zaprojektowany z myślą o najwyższych standardach obsługi pojazdów elektrycznych. Zintegrowany 10″ wyświetlacz dotykowy z RFID zapewnia intuicyjną i łatwą obsługę, a dzięki pełnej widoczności w trybach dzień/noc, korzystanie ze stacji ładowania jest możliwe o każdej porze. Dodatkowy, 24″ wyświetlacz reklamowy umożliwia zdalne, niezależne zarządzanie treściami reklamowymi, zapewniając Twojej firmie przestrzeń do promocji zarówno swojego wizerunku, jak i produktów.

 • Gwarancja 24 mc

 • Exclusive Support

 • Leasing

content-image
content-image

Ekoenergetyka Plug Charger GO 30

Plug Charger GO 30kW to przenośna szybka ładowarka prądu stałego, nadająca się do ładowania wszystkich typów pojazdów elektrycznych, samochodów osobowych, ciężarowych, autobusów, łodzi i pojazdów terenowych. Można łatwo ładować pojazdy elektryczne na imprezach, w warsztatach samochodowych, zajezdniach autobusowych i ciężarowych, w portach dla łodzi, na placach budowy i w kopalniach. Ruchoma ładowarka Ekoenergetyka jest używana na wszystkich kontynentach przez tysiące zadowolonych klientów.

 • Gwarancja 24 mc

 • Exclusive Support

 • Leasing

Ekoenergetyka

SAT 600 HPC

SAT 600 HPC jest stacją ładowania o łącznej mocy wyjściowej do 400 kW. Umożliwia ładowanie dwóch pojazdów równocześnie z podziałem mocy na dwie satelitki. Stacja wyposażona jest w złącza CCS oraz 10″ wyświetlacz zintegrowany z czytnikiem kart RFID. System płatności CCV (Payter – opcja). Oświetlenie LED sygnalizujące status ładowania i Cable Management System (CMS) z płaskim ramieniem.

 • Gwarancja 24 mc

 • Exclusive Support

 • Leasing

content-image
content-image

hypercharger HYC50

hypercharger HYC50 jest pierwszą na rynku szybka stacją ładowania o mocy 50 kW przeznaczoną do montażu na ścianie lub na postumencie montażowym. Umożliwia ładowanie mocą do 50kW jednego lub dwóch pojazdów oraz ciągłe ładowanie prądem 150A. Dzięki nowoczesnym modułom mocy wykonanym z użyciem węglika krzemu gwarantuje najlepszą na rynku sprawność (min 97%) oraz ultra niski poziom hałasu (50dB).

Jako jedyna na rynku jest w pełni przygotowana i zgodna ze standardem V2G (ISO15118-20).

 • Gwarancja 24 mc

 • Exclusive Support

 • Leasing

hypercharger HYC400

hypercharger HYC400 to najbardziej kompaktowa w swojej klasie ultraszybka stacja ładowania DC o mocy 400kW z wbudowanym układem chłodzenia przewodów CCS. Szeroki zakres napięcia ładowania zapewnia zdolność ładowania dla samochodów produkowanych obecnie i w przyszłości (150V-1000V). Technologia hypercharger oparta jest na modułach o mocy 100kW, umożliwiających późniejsze rozszerzanie mocy stacji ładowania o kolejne 100kW, aż do 400kW. Unikatowa na rynku konstrukcja modułowa zapewnia właścicielowi możliwość rozbudowy stacji w zależności od potrzeb.

 • Gwarancja 24 mc

 • Exclusive Support

 • Leasing

content-image
AC i DC

Oferujemy stacje ładujące prądem zmienny lub stały. Każda z nich posiada inne cechy, które można wykorzystać w różnych zastosowaniach.

Do użytku zewnętrznego i wewnętrznego

Wszystkie nasze stacje ładowania mogą być bez problemu instalowane w pomieszczeniach lub na zewnątrz. Jako wyposażenie dodatkowe oferujemy również słupy montażowe.

Certyfikacja

Oferowane przez nas stacje ładowania posiadają wszystkie wymagane certyfikaty i są zaprojektowane zgodnie z najbardziej rygorystycznymi przepisami.

Standardy komunikacji

Nasze stacje ładowania, które obsługują komunikację z Internetem wykorzystują międzynarodowy standard OCPP w wersji 1.6 lub 2.0 (w zależności od modelu).Pobierz naszą aplikację

Czy jesteś gotowy, aby wypróbować e-mob APP? Pobierz naszą aplikację za darmo, by poznać wszystkie jej funkcje.

e-mob APP
cta-image

Nasze stacje ładowania są kompatybilne ze wszystkimi samochodami elektrycznymi i hybrydowymi typu plug-in.