hero-image

Interaktywne ładowarki ETREL

Stacje ładowania AC Etrel INCH spełniają wymagania odnośnie różnych zastosowań domowych i biznesowych, dostarczając zaawansowane rozwiązania związane z łącznością, rozpoznawaniem wzorców użytkowania i dynamicznym zarządzaniem energią. W trakcie sesji moc ładowania jest dostosowywana do dynamicznie zmieniających się warunków w zależności od zapotrzebowania użytkowników, lokalnego zużycia i produkcji energii, taryfy i sygnałów od OSD.

content-image

INCH Core

Dzięki modułowej konstrukcji INCH Core możesz łatwo dostosowywać i rozbudowywać swoją infrastrukturę ładowania w miarę rozwoju firmy, optymalizując zapasy, zmniejszając złożoność i mając swobodę skalowania rozwiązań ładowania bez wysiłku. Dzięki solidnej strukturze wewnętrznej i doskonałej inżynierii możesz mieć pewność, że sprzęt przetrwa próbę czasu.

Pod swoim zewnętrznym wyglądem INCH Core kryje wiele zaawansowanych technologii, które wykraczają poza zwykłe ładowanie w domu. Wyposażony w technologie komunikacyjne oparte na IoT i obsługę protokołów integracyjnych, INCH Core płynnie integruje się z inteligentnymi budynkami i ekosystemami solarnymi, bez wysiłku dostosowując się do coraz bardziej połączonego i zdecentralizowanego środowiska.

 • Gwarancja 24 mc

 • Exclusive Support

 • Leasing

content-image
content-image

INCH Lite

INCH Lite to niezawodna ładowarka do samochodów elektrycznych, która posiada te same cechy wzornictwa, co rodzina wallboxów INCH. Jest estetyczna, solidna i wykonana z trwałych materiałów.

INCH Lite umożliwia bezpieczne ładowanie w domu dzięki wbudowanym zabezpieczeniom elektrycznym i prostemu trybowi Plug&Charge, a wbudowany uchwyt pozwala schować przewód do ładowania, gdy nie jest używany.

Dzięki minimalistycznemu podejściu, INCH Lite został zaprojektowany tak, aby przetrwać Państwa samochód elektryczny, gwarantując niewysoką cenę.

 • Gwarancja 24 mc

 • Exclusive Support

 • Leasing

INCH Home

Ładowarka INCH Home jest z pewnością najmądrzejszym urządzeniem w Państwa domu. Potrafi zapamiętywać i przewidywać zwyczaje związane z ładowaniem pojazdów elektrycznych i pomóc naładować pojazd w wymaganym czasie, przy możliwie najniższych kosztach.

W połączeniu z czujnikiem Load Guard, ładowarka może dostosować moc ładowania do obciążenia innych urządzeń, tak aby zapobiec przeciążeniom. Łatwa integracja z lokalnymi źródłami energii, takimi jak instalacja fotowoltaiczna, pozwala na przyjazne dla środowiska szybkie ładowanie. Dzięki kilku opcjom łączności i obsłudze otwartych protokołów, ładowarkę można bezproblemowo zintegrować z systemem inteligentnego domu.

 • Gwarancja 24 mc

 • Exclusive Support

 • Leasing

content-image
content-image

INCH Pro

Ładowarki Etrel INCH PRO zostały zaprojektowane z myślą o dwóch priorytetach - aby zapewnić najlepszy komfort użytkownikom i obniżyć koszty eksploatacji systemu. Po połączeniu w klaster, moc ładowania może być inteligentnie rozdzielana pomiędzy wszystkie podłączone ładowarki w oparciu o charakterystykę EV, ustawione priorytety i wymaganą ilość energii, a dzięki funkcji Load Guard, moc klastra dostosowuje się do innych urządzeń w sieci lokalnej.

Urządzenia do ładowania Etrel działają na interaktywnej platformie ładowania. Interaktywna technologia ładowania utrzymuje równowagę pomiędzy zapotrzebowaniem pojazdu, budynku i sieci.

 • Gwarancja 24 mc

 • Exclusive Support

 • Leasing

Płatności ad hoc

ŁATWA PŁATNOŚĆ ZBLIŻENIOWA

Moduł płatności zbliżeniowych umożliwia szybsze korzystanie ad hoc bez konieczności rejestracji, zwiększając tym samym wygodę użytkownika.

W grupie ładowarek stacja główna może działać jako terminal płatniczy dla całej grupy, co dodatkowo obniża koszty operacyjne infrastruktury ładowania.

content-image

INCH Duo

INCH Duo to wytrzymała ładowarka przenaczona do ciągłej pracy w wymagających przestrzeniach publicznych. Ergonomiczna konstrukcja i duży wyświetlacz z prostymi instrukcjami dotyczącymi ładowania w połączeniu z opcjami płatności ad hoc zapewniają wygodę nowym użytkownikom.

Zgodność z OCPP oznacza możliwość natychmiastowej integracji z dowolnym systemem zarządzania punktami ładowania. Kilka możliwości zarządzania energią dostępnych na platformie INCH zapewnia stabilną pracę przy minimalnym obciążeniu lokalnej sieci energetycznej.

 • Gwarancja 24 mc

 • Exclusive Support

 • Leasing

content-image

Jaka jest najlepsza konfiguracja dla Ciebie?

Pobierz kompletny katalog produktów Etrel ze wszystkimi szczegółowymi cechami.

Jeśli masz jakieś wątpliwości lub chciałbyś uzyskać indywidualną poradę, by stworzyć najlepsze rozwiązanie dla siebie lub swojej firmy, możesz skontaktować się z nami bezpośrednio przez e-mail lub telefon.

Katalog do pobrania
cta-image

Odkryj najlepsze cechy produktów Etrel

Nasze stacje ładowania są kompatybilne ze wszystkimi samochodami elektrycznymi i hybrydowymi typu plug-in.